לא אהבת לא שילמת!

Promise מציעה לך, בנוסף לתכשירים המעולים, גם דוגמית להתנסות.
מצטרפת חדשה? המתיני רגע. אל תקרעי את הצלופן. נסי קודם את הדוגמית, תני לעורך לחוש את ההזנה, להתמלא חיים, להתמלא זוהר. אנחנו בטוחים שהעור שלך יאהב את התכשיר, אבל רוצים להסיר כל חשש מליבך. לא אהבת? סגרי את אריזת המשלוח, הדביקי את מדבקת הגוביינא ושלחי בדואר. כל כספך יוחזר לך ברגע שנקבל את התכשיר הסגור באריזתו המקורית. אהבת? נפלא! אנו מזמינים אותך ליהנות מרגעים קסומים, ומהמחמאות שתקבלי.

קרם 1 – 10 תועלות!

קרם Multi-Tasking, המעניק בו זמנית מענה לכל צורכי העור שלך, והכל בתכשיר אחד. הפחתת קמטים - הפחתת הנראות של קמטים וקמטוטים. מיצוק - סיוע בשיפור חוזק וגמישות העור. ליפטינג - הקניית מראה מורם ומהודק. לחות - החדרת לחות ושמירה על רמת לחות מיטבית. הזנה אינטנסיבית - הספגה של חומרים פעילים. זוהר - הקניית מראה זוהר. הרגעה - הפחתת רגישות ותגובות גירוי. אנטי אוקסידנט - הגנה מפני נזקי הסביבה והגיל. הבהרה - האחדת גוון העור והפחתת כתמי שמש, מראה גיל ופיגמנטציה. מרקם חלק - הקניית מרקם רך, חלק ואחיד.

המשלוח על חשבוננו!

שירות משלוחים VIP ללא עלות!
הרגע הזה שבו את פותחת את הדלת ומקבלת חבילה שנארזה במיוחד בשבילך..
אנו ב – Promise מבטיחים להעניק לך את הרגע הקסום הזה בכל פעם מחדש. הזמיני מהבית ושמרי לעצמך רגעים רבים של אושר, מנוחה ושקט אחרי יום עבודה עמוס. הזמיני מבית הקפה, בזמן שאת יושבת עם חברות וצוחקת. הזמיני מהמשרד, וכך תוכלי להתפנות לעיסוקייך החשובים. לאן תרצי שנביא לך את הזמנתך? רשמי לנו ונשלח אלייך עם שליח – על חשבוננו.

Sale

Unavailable

Sold Out